loader-logo

Aukoti GNC tarnystėms

Žmonių, tokių kaip jūs, finansinės aukos padaro mūsų tarnystę įmanoma

Paaukokite GNC tarnystėms

Jūs taip pat galite dalyvauti „Gerosios Naujienos Centro“ krikščioniškose tarnystėse savo aukomis. Paaukoti galite banko kortele užpildydami aukojimo formą dešinėje.
Jeigu neturite banko kortelės, paaukoti galite ir paprastu banko pavedimu. Būsime ypač dėkingi, jei padarysite savo paaukojimą periodiniu, pvz. kasmėnesiniu. Savo aukas siųskite: Viešoji įstaiga „Gerosios Naujienos centras“, įm. k.: 124543710. AB SEB bankas, IBAN: LT267044060001433581 arba AB „Swedbank“, IBAN: LT607300010138185564 Paskirtis: Parama.
Formoje dešinėje aukų surinkimui naudojame geros reputacijos ir mažai tarpininkavimo mokesčių imančią tarptautinę atsiskaitymų įmonę „Stripe“, todėl jūsų auka mus pasieks patikimai ir su mažais nuskaitymais. Ypatingai atkreipkite dėmesį į pasirinkimą „Aukos dažnumas“. Būsime labai dėkingi, jei pasirinksite aukoti kas mėnesinį ar dažniau, nes GNC tarnystės tęstinės ir jūsų pagalba reikalinga kiekvieną mėnesį. Pasirinkus „Kas mėnesinį“ ar kitokį ne vienkartinį aukojimą, vėliau, jei persigalvosite, galėsite bet kada savo periodinio aukojimo įsipareigojimą atšaukti parašę mums.
Kaip alternatyva – galite aukoti GNC per Paypal:
Donation amount
Donation frequency