loader-logo

Kaip galite prisidėti

„Pjūtis tikrai didelė, o darbininkų maža. Todėl melskite pjūties Viešpatį, kad atsiųstų darbininkų į savo pjūtį.“ Luko 10,2

Prisijunkite prie tarnystės:

  1. Pirmiausia susipažinkime. Ateikite į mūsų renginį ar į biurą ir susipažinkime. Papasakokite apie savo įgūdžius ir galimybes prisidėti. Bendradarbiavimas pirmiausia prasideda nuo pokalbio ir susipažinimo.

  2. Paremkite mūsų tarnystes savo finansais. Šiuo metu finansų trūkumas yra dažniausias stabdis tarnystės plėtrai.

  3. Melskitės už mus, už GNC tarnytes bei už Lietuvą. Maldoje susijunkime, kad Dievas ruoštų širdis tiek mūsų, tiek ir tų Lietuvos žmonių, kuriems norime patarnauti su Kristaus Evangelija.

  4. Prisidėkite kitais būdais. Jie nuolat keičiasi ir geriausia juos sužinoti susitikus bei pasikalbėjus. Žiūrėkite pirmą punktą.

Mes darbuojamės Viešpaties pjūtyje, ir darbininkų tikrai labai trūksta. Esame dėkingi už jus, kad domitės, kaip galėtumėte sudalyvauti.

Reikia jūsų savanorystės

  • Prisidėk prie radijo stoties „XFM“ kūrimo. Labai laukiame savanorių – radijo laidų vedėjų, renginių organizatorių, grafikos dizainerių, muzikos redaktorių, vertėjų, reklamos koordinatorių, laidų montuotojų. Jei turi noro prisidėti bet kurioje srityje laukiame tavo motyvacijos laiško el. adresu: marketingas@xfm.lt arba skambink +37062049777.

  • Mūsų renginiams nuolat reikia savanorių pagalbos. Kreipkitės į Martą: martaxfm@gmail.com

  • Žurnalui „Vakaro žvaigždelė“ taip pat reikalingi savanoriai. Kreipkitės į žurnalo vadovę Ingą: ingav.sereikiene@gmail.com