loader-logo

Gerumo ir džiaugsmo diena

Kviečiame ateiti į kurį nors iš mūsų renginių, skirtų GNC tarnytės draugams ir rėmėjams. Susipažinkite su mūsų savanoriais ir kitais rėmėjais bei sužinokite, kodėl jie aukoja savo lėšas ir laiką šiai tarnystei kartu su GNC.

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Gerumo ir džiaugsmo diena

2021-06-2 @ 0:00 - 2021-06-6 @ 0:00

Kaip išmatuoti džiaugsmą, kurį į pasaulį spinduliuoja augantis vaikas? Ar įmanoma apskaičiuoti gerumą, dienos centrų tarnautojų išreiškiamą kasdieniu pavyzdžiu, rūpesčiu negailint valandų, sakytumei, svetimiems vaikams? Ne. Tačiau bent kartą metuose, visi galime susitelkti, kad mūsų gerumas taptų apčiuopiamas ir padėtų dienos centrų lankytojams augti džiaugsme!

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Radijas Gyvenimui XFM parengė keturiolikos valandų transliaciją. Visą birželio 1-ąją kalbėjome apie gerovę, dosnumą, aukojimą, eteryje bendravome su atstovais iš šešių vaikų dienos centrų: Labdaros ir paramos fondas Vilties Šviesa (Biržai); Šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos vaikų dienos centras Džiugučiai (Druskininkai); Vaikų dienos centras Ginkūnuose; Vaikų dienos centras „Kelionė“ (Kairiškės, Akmenės rajonas); VDC „Tavo svajonė“ (Kėdainiai) Vaikų dienos centras „Eterna Vita“ (Kuršėnai).

Iki birželio 6 d. galite finansiškai atliepti į jų poreikius, skirdami norimą sumą į VšĮ Gerosios Naujienos Centras sąskaitą LT267044060001433581 (SEB bankas), paskirties laukelyje įrašę stebuklingus žodžius – PARAMA VAIKAMS.

 

Informacija

Pradžia:
2021-06-2 @ 0:00
Pabaiga:
2021-06-6 @ 0:00
lt_LTLithuanian