loader-logo

Kelionė Biblijos puslapiais

Ekspozicinis Biblijos mokymas, jau daugiau nei 15 metų per „Žinių radiją“ transliuojamas visai Lietuvai

Apie „Kelionę Biblijos puslapiais“

„Kelionė Biblijos puslapiais“ – tai kvapą gniaužiantis kasdienis 30 min. trunkantis radijo pasakojimas. Klausydami jo pamažu keliausite per visas Biblijos dalis – Senąjį ir Naująjį Testamentą – ir susipažinsite su praeities tikėjimo didvyriais bei sužinosite, iš kur kilęs krikščioniškas tikėjimas. Tai 5 metų trukmės ekspozicinis Biblijos mokymas, jau daugiau nei 15 metų skelbiantis Evangelijos žinią visai Lietuvai.

„Kelionė Biblijos puslapiais“ pasaulio radijo eteryje skamba nuo 1967 metų ir pelnė milžinišką radijo klausytojų pripažinimą. Remiantis klausytojų laiškais galima teigti, jog ši programa daugeliui jų padarė didžiulį teigiamą dvasinį poveikį.

Šio radijo pasakojimo autorius – John Vernon McGee.

„Kelionę Biblijos puslapiais“ VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ parengė partnerystėje su TWR ir Through The Bible. Šių laidų galite klausytis darbo dienomis nuo 20.30 val. „Žinių radijo“ eteryje.

Apie autorių John V. McGee

John Vernon McGee (1904 m. birželio 17 d. – 1988 m. gruodžio 1 d.) – JAV presbiterionų bažnyčios pastorius, labiausiai žinomas kaip radijo programų „Kelionė Biblijos puslapiais“ autorius. Teologijos mokslų daktaro laipsnį jis gavo Dalaso teologijos seminarijoje.

1967 m. jis pradėjo pustrečių metų trukmės radijo laidų ciklą „Kelionė Biblijos puslapiais“. Sistemingai studijuodamas visas Šventojo Rašto knygas Dr. McGee aiškino klausytojams Bibliją, pradėdamas Pradžios knyga ir baigdamas Apreiškimu Jonui. 1970 m., baigęs pastoriaus tarnystę, J. V. McGee pradėjo naują penkerius metus trunkantį Biblijos studijų ciklą.

Dr. McGee mirė 1988 m., bet penkerių metų trukmės programa „Kelionė Biblijos puslapiais“ toliau transliuojama daugelyje pasaulio radijo stočių ir jau išversta į daugiau negu 100 pasaulio kalbų.

format_quote

Ši radijo laida mane praturtina dvasiškai. Įdomu paklausyti Dievo žodžio nagrinėjimo, įkvepia labiau mylėti Dievą ir žmones. Ačiū!

Rasa

format_quote

Klausydamas šių radijo laidų būnu dvasiškai atgaivinamas, sustiprinamas ir padrąsintas dar labiau pasišvęsti Viešpačiui, mylėti Jo Žodį ir tarnauti kitiems. Labai ačiū.

Artūras iš Tauragės

format_quote

Turiu viltį kada nors įsigyti visus jūsų vestų radijo laidų įrašus ar išleistą knygą.
Man šios laidos labai daug reiškia: jos padeda žymiai giliau suvokti Dievo Žodį.

Jonas iš Kuršėnų

format_quote

„Kelionė Biblijos puslapiais“ – tai radijo laidos, kurios konkrečios, leidžia mąstyti, giliau pažvelgti į būtį šioje žemėje. Lieka su manim tik gėris ir ramybė. Jūsų laidos pastiprino mano gyvenimo tarpsnius, kada sūnui buvo stresų ir mamos bei mano ligų, išgyvenimų laikotarpių. Trokštu dvasios ramybės ir atgaivos. Sėkmės Jums ir didelis dėkingumas.

Zita

format_quote

Su šeima visada klausomės šią laidą. Šios laidos padėjo mums atleisti vieni kitiems. Nuoširdžiai Jums dėkojame. Sėkmės Jums visur ir visada!

Regina

format_quote

Laba diena, gerbiami ir mylimi bičiuliai! Kadangi kiekvieną vakarą su jumis susitinku prie radijo imtuvo, jūs man ir esate bičiuliai. Dėkoju Dievui už jus ir už tą laiką, kurį iš Jo malonės galiu praleisti klausydama išsamių Biblijos aiškinimų ir tuo pačiu geriau pažinti savo brangų Gelbėtoją.

Ana iš Druskininkų

format_quote

Labai didelis nuoširdus ačiū Jums už vedamas Biblijos aiškinimo valandėles, už nuostabiai aiškų Dievo Žodžio išaiškinimą. Kiekvienas Jūsų žodžio aiškinimas naujai atveria kiekvieną Dievo mintį ir giliai paliečia širdį.

Valerija iš Klaipėdos

O ką apie šias laidas manote jūs?

Ką jūs manote apie radijo laidas „Kelionė Biblijos puslapiais“? Parašykite – mums labai svarbi jūsų nuomonė.

  Klausykite ir atsisiųskite

  Klausytis „Kelionės Biblijos puslapiais“ galite per TWR360 programėlę išmaniesiems įrenginiams arba atsivertę jūsų pasirinktą Biblijos vietą „Biblijos vartų“ svetainėje ir joje įjungę lygiagrečias vietas. Taip pat galite ieškoti norimos laidos sąraše.

  Aplankykite ir šios programos Facebook puslapį.

  Visą „Kelionės Biblijos puslapiais“ 5 metų ciklą (32kbps kokybės mp3 formatu) galite atsisiųsti iš šio torrento (6,9 GB)

  „Kelionę Biblijos puslapiais“ parengėme bendradarbiaudami su TWR ir Through The Bible

  Visa GNC istorija - tai tarnavimas Evangelijai ir Lietuvai

  Nuolat skelbti Gerąją naujieną Lietuvai visomis įmanomomis priemonėmis.

  Prisidėkite dabar
  lt_LTLithuanian