loader-logo

„Prisilietimas“

Teologijos mokslų daktaro
Charles F. Stanley pamokslai

Apie laidas „Prisilietimas“

Radijo laidose „Prisilietimas“ skamba Dr. Charles Stanley mokymas, kurio pagrindas yra Biblinių principų taikymas gyvenime. Savo pamoksluose jis paliečia tokias temas, kaip vaikų auginimas, finansai, asmeninė krizė, emocijos, santykiai.

Savo tarnyste Dr. Stanley siekia nukreipti žmones visame pasaulyje į savo santykio su Jėzumi Kristumi auginimą bei siekia stiprinti vietines bažnyčias.

Dr. Stanley laidos jau išverstos į daugiau nei 100 kalbų, transliuojamos visame pasaulyje per daugiau nei 130 televizijos ir radijo stočių.

Šių laidų galite klausytis sekmadieniais radijo stoties „XFM“ eteryje.

Apie autorių Charles F. Stanley

Charles Frazier Stanley (gimęs 1932 m. rugsėjo 25 d.) yra pastorius-emeritas First Baptist Church bažnyčios Atlantoje, JAV. Jis tarnavo vyresniuoju pastoriumi 51 metus.

Kai jam buvo 14 metų, Charles pajuto aiškų Dievo kvietimą tarnauti Jam ir pradėjo studijuoti teologiją. Teologijos daktaro laipsnį jis apgynė Luther Rice seminarijoje Atlantoje.

1971 metais Charles Stanley tapo Pirmosios baptistų („First Baptist“) bažnyčios Atlantoje vyriausiuoju pastoriumi. Ši bažnyčia po metų pradėjo savo pirmąją televizijos programą Atlantos miesto sričiai. Greitai ši programa per CBN palydovinį tinklą kabelinėms televizijoms buvo pradėta transliuoti visose JAV.

Dr. Charles Stanley yra tarnystės „In Touch Ministries“ įkūrėjas ir prezidentas. Ši tarnystė transliuoja jo pamokslus per radiją ir televiziją visame pasaulyje.

Savo pamoksluose Charles F. Stanley demonstruoja puikų žmonių poreikių supratimą ir juose pateikia kristocentriškus biblinius kasdienio gyvenimo principus.

Dr. Charles Stanley motyvaciją geriausiai atskleidžia ši Šventojo Rašto eilutė: „Aš nebranginu savo gyvybės. Svarbu, kad tik su džiaugsmu baigčiau savo bėgimą ir tarnavimą, kurį gavau iš Viešpaties Jėzaus: liudyti Dievo malonės Evangeliją.“ (Apaštalų darbų 20, 24). Jis pats sakė: „Žmonių gyvenimus keičia Dievo Žodis ir Dievo darbas“.

format_quote

Šios laidos mane stiprina kasdienybėje, duoda išminties ir ramybės. Dievo palaimos!

Rasa

format_quote

Labai vertinu šį laiką, kai klausausi laidos „Prisilietimas“. Kada dienos bėgyje esi blaškomas įvairių sunkumų, gundymų ir vakarop būni savimi nusivylęs, kad vėl suklupai ir nieko nepadarei dėl Jėzaus tada taip būna gera kai Dievo Žodis Jūsų laidose prabyla į mano ausį, protą, paliečia širdį. Ši laida padeda sugrįžti prie Viešpaties, prie Jo pažadų. Jūsų laidose girdžiu Dievo žodžius, kurie atgaivina sielą, suteikia jėgų atsitiesti ir nusilenkti dvasia Viešpačiui mūsų Dievui už gydantį prisilietimą, už Vilties, jėgų suteikimą. Pajuntu begalinę palaimą atsidūrus prie Viešpaties kojų. Telaimina Dievas laidos kūrėjus ir jos vedėjus.

Vanda

format_quote

„Prisilietimo“ laidos – tai balzamas dūšiai ir auksas protui. Sėkmės Jums!

Jūratė

format_quote

Šios laidos padeda, stiprina, įkvepia, pataria, jos reikalingos, nes, kai neturi artimų sielai bendraminčių, gali prisiliesti prie svarbių dalykų per radiją. Man laidų klausymas suteikia ramybės ir tvirtumo, gelbėja nuo kartais vis apninkančio vienatvės išgyvenimo.

Aurelija

format_quote

Mielai klausausi per radiją laidos „Prisilietimas“. Man patinka temos, skaitytojų balsai, laidos trukmė. Jūsų laidos tiesiog ugdo mane ir neleidžia vaikščioti šunkeliais. Ačiū, kad randate laiko ir būdą prisiliesti.

Daiva

O ką apie šias laidas manote jūs?

O ką jūs manote apie radijo laidas „Prisilietimas“? Parašykite – mums labai svarbi jūsų nuomonė.

  Klausykite ir atsisiųskite

  „Prisilietimo“ laidų klausykitės savo išmaniajame įrenginyje įsidėję programėlę „XFM“.

  Visą „Prisilietimo“ laidų ciklą (32kbps kokybės mp3 formatu) galite klausytis arba atsisiųsti iš svetainės biblijos.lt Ten pat rasite ir šių laidų temų indeksą.

  „Prisilietimą“ parengėme partnerystėje su TWR ir In Touch.

  Visa GNC istorija - tai tarnavimas Evangelijai ir Lietuvai

  Nuolat skelbti Gerąją naujieną Lietuvai visomis įmanomomis priemonėmis.

  Prisidėkite dabar