loader-logo

Spauda apie mus

Kas apie „Gerosios Naujienos centrą“ buvo rašoma Lietuvos spaudoje

„Gerosios Naujienos centras“ kurtis pradėjo daugiau nei prieš dešimt metų. Pirmiausia pradėjome nuo radijo laidų bendradarbiaudami su “Trans World Radio”.

Laidas ėmėme transliuoti Žinių radijuje, paskui užsiimti ir leidyba, nes, pavyzdžiui, startavusi vaikams laidelė „Vakaro žvaigždelė“ prikaupė labai daug geros medžiagos, tad nusprendėme vaikams leisti ir žurnaliuką.

Šiuolaikinei krikščioniškai muzikai skleisti gimė svetainė km.lt, leidžiame CD. Tai akivaizdžiausiai yra tarnystė, o ne verslas. Iš to išgyventi neįmanoma. Norint krikščioniškus albumus pristatyti televizijose ir kitose erdvėse, reiktų labai didelių pinigų, o mes to neturime. Bažnyčia daugiau išleidžia vargšų labdaroms, o ne investuodama į šiuos dalykus. Pagal visas išgales bandome vis vien judėti į priekį, įžengti į prekybos centrus. Bažnyčios moraliai mus palaiko, taip pat tikiu, kad ir malda, bet finansinės paramos mes sulaukiame tikrai labai mažai, ypač tai pasijuto šiuo sunkmečiu.

1995 m. pasirodė krikščioniškas žurnalas apie Dievą ir Jo pasaulį „Prizmė“. Kas mėnesį išleidžiamas teminis žurnalas buvo rimtas teologinis leidinys. Tekstai daugiausia užsienio autorių, verti dėmesio, ypač žinant, kad nauja mintis pas mus kiek vėluoja. Žurnalas nustojo eiti 2005 metais. Tačiau ir šiandien verta apsilankyti prizme.lt, kur galima surasti 10 metų archyvinius numerius.


Evangelines bažnyčias jungiantis Gerosios naujienos centras rengia laidas „Kelionė Biblijos puslapiais“, „Prisilietimas“, „Kas turi ausis – teklauso“, laidą vaikams „Vakaro žvaigždelė“. Jas transliuoja „Žinių radijuje“. Anot Gerosios naujienos centro direktoriaus Remigijaus Jucevičiaus, šiomis laidomis siekiama padėti tikintiesiems Dievo žodį pritaikyti praktiniame gyvenime.

Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų komisija paskelbė asmenų, pretenduojančių 2017 metais gauti Lietuvos nacionalines kultūros ir meno premijas, sąrašą ir teikėjus.

Lietuvos nacionalinėmis kultūros ir meno premijomis siekiama skatinti kūrėjų kūrybą, įvertinti reikšmingiausius kultūros ir meno kūrinius, Lietuvos ir Pasaulio lietuvių bendruomenės kūrėjų sukurtus per pastaruosius 7 metus, taip pat kūrinius, sukurtus per visą gyvenimą.

Pretendentai:
28. TV ir radijo laidų kūrėja Daiva Bauerienė (rekomenduoja Gerosios naujienos centras)

Šiauliuose – Pasaulinė lyderystės konferencija
2014 11 27 bernardinai.lt

Lietuvoje šias Pasaulinės lyderystės konferencijas organizuoja LCC tarptautinis universitetas, Miesto bažnyčia ir Gerosios naujienos centras.

Kelerius metus ši konferencija vyko tik Čikagoje, vėliau, panaudojus palydovinę sistemą, buvo transliuojama į 350 miestų Šiaurės Amerikoje. Prieš 10 metų renginys pasiekė kitas šalis – Skandinaviją, Vokietiją. Pasikeitė konferencijos formatas: pranešimai išverčiami į vietinę kalbą ir įgarsinami į DVD. Todėl ji labai išplito – šiais metais vyks 107 pasaulio šalyse. Kasmet konferencijoje dalyvauja apie 200 000 žmonių.

Stengiamės būti Kristaus malonus kvapas (2 Kor 2,15)

Nuolat skelbti Gerąją naujieną Lietuvai visomis įmanomomis priemonėmis.

Prisidėkite dabar
lt_LTLithuanian