loader-logo

Garso įrašų studija
ir leidyba

Kviečiame naudotis mūsų puikiai įrengta garso įrašų studija ir išleisti savo kūrinius.

Turime nemažai patirties leidyboje.

2010 metais įrengėme garso įrašų studiją. Studijos projektą parengė prof. Helmut E. Menzel.

Jau esame įrašę kelis muzikinius projektus: suomių kompozitoriaus Lasse Heikkila muzikinį projektą vaikams VALIO, Rygos kvarteto giesmių albumą. Taip pat „Vakaro Žvaigždelės“ 2 CD („Dainelės. Pirma dalis“ ir „Giesmelių vėrinukas. Antra dalis“).

Biblijos draugijos užsakymu įgarsinome Naująjį Testamentą ir DVD projektą „Biblijos kraštas“. GNC studijoje įgarsinti Pasaulinės Lyderystės konferencijos DVD (2010, 2011).

Jei susidomėjote – kreipkitės į mus.

Muzikos įrašų leidyba

Jau esame išleidę kelis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos albumus, tad šioje srityje turime patirties. Nuolat ieškome paramos naujų projektų įgyvendinimui. Reikia pripažinti, kad dar ir šiandien mūsų šalyje krikščionys muzikantai nežino galiojančių įstatymų ir daro daug neteisingų žingsnių. Trokštame, kad krikščioniškos muzikos albumai būtų leidžiami pagal visus įstatymus ir LATGA reikalavimus. Jau esame pramynę takus į garso įrašų studijas, gamybos centrus, platinimo ir reklamos įmones. Be to, rengiame išleistų muzikinių albumų pristatymus. Visus darbus stengiamės atlikti nepriekaištingai.

Išlaidos

Vieno muzikinio projekto įgyvendinimas kainuoja apie 3000 eurų. Šios lėšos reikalingos garso įrašų studijos nuomai ir kompaktinių diskų gamybai, albumo apipavidalinimui. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, atlikėjų meistriškumo, tiražo dydžio ir spaudos kokybės pasirinkimo, projekto sąmata gali keistis.

Platinimas

Išleistus muzikinius albumus platiname įvairiais būdais. Sudarome sutartis su muzikos prekių parduotuvėmis, įvairių renginių ir koncertų metu prekiaujame patys, norintiems parduodame internetu www.km.lt ir išsiunčiame paštu.

Įgyvendinti projektai

lt_LTLithuanian