loader-logo

Vaido istorija

„Kelionė Biblijos puslapiais“
pagavo mano širdį...

Radijo laidų „Kelionė Biblijos puslapiais“ per „Žinių Radiją“ pradėjau klausytis dar prieš 15 metų, kai man buvo apie 35 metai. Vėliau tas laidas susiradau internete svetainėje gnc.lt. Jos tiesiog „pagavo“ mano širdį, pakvietė mane gyventi tiesoje, nors dažnai tai nesisekdavo. Toliau besiklausant šių laidų, mano vertybės pradėjo keistis ir į daugelį dalykų pradėjau žiūrėti kitaip. Pradėjau nebepritarti savo draugų požiūriams ir darbams, tad teko patirti ir atstūmimą. Tapau lyg „balta varna“ -tai tikrai nebuvo maloni patirtis. Tačiau niekada to nesigailėjau, nes jaučiau Dievo artumą su manimi.

Besiklausydamas šių radijo laidų įtikėjau Jėzų. Tačiau nepažinojau nei vieno kito tikinčiojo. Viduje buvo noras pasidalinti su kitais apie savo naujai atrastą tikėjimą, tačiau pasidalinęs su aplinkiniais geriausiu atveju sulaukdavau šaltos reakcijos arba blogiausiu atveju – emocinio persekiojimo (jis dažniausiai kildavo iš giminių). Tai, kad išvengčiau tokių reakcijų, privertė mane keletui metų užsičiaupti. Tačiau radijo laidų klausiausi ir toliau bei augau savo tikėjime.

Dar po kiek laiko, beklausydamas šių laidų, išgirdau jos autoriaus J. V. McGee raginimą susirasti gerą, Biblijos mokančią bažnyčią. Tačiau tuo metu nežinojau net nuo ko pradėti jos paieškas, todėl ilgą laiką niekaip į tai nereagavau. Galiausiai pamačiau prie šių radijo laidų vieno „Gerosios Naujienos centro“ tarybos nario (kontaktinį asmens) pavardę ir pagooglinau ją ieškodamas, kurią bažnyčią jis lanko. Sužinojęs kurią, joje ir apsilankiau bei susipažinau asmeniškai su tuo žmogumi. Galiausiai ten pasilikau, pasikrikštijau ir prisijungiau kaip narys.

Mano krikštas sukėlė didžiulį mano giminių pasipriešinimą. Mama net išsižadėjo manęs kaip savo sūnaus. Buvo sunku. Bet vėliau mūsų su mama santykiai atsistatė ir dabar neliko jokių kliūčių mūsų bendravimui.
Augimas Kristuje man buvo pirmiausia susijęs su kasdieniu radijo laidų klausymusi ir išmoktų principų taikymu savo gyvenime. Vėliau – su bendravimu su kitais tikinčiaisiais, paklusnumu Kristui pasikrikštijant ir buvimu Kristų sekančių žmonių bendruomenėje. Tačiau, kaip rodo ir mano istorija, jei įtiki per radijo ar interneto pamokslus ir neturi tikinčių draugų, nėra taip paprasta sužinoti, kaip susirasti tokią tikinčiųjų bendruomenę ar kaip toliau sekti Kristumi mokinystėje.
Vaidas

GNC tarnavimas suaugusiems

Jūsų parama labai svarbi tam, kad daugiau Lietuvos žmonių sužinotų apie šias radijo laidas.

Prisidėkite dabar
lt_LTLithuanian