loader-logo

 

 

 

„Gyvieji šaltiniai“: vasara su dievota moterimi (2023/2)

Pradėję šių metų vasaros sezoną džiaugiamės nedrąsiais šylančios lietuviškos vasaros žingsneliais. Ir mes, moterys, nekantriai laukiame, kada gi galėsime išsitraukti iš spintų savo plazdančias vasarines sukneles, įsispirti į lengvus batelius ir, akis paslėpę po saulės akiniais, pasileisime žaliuojančiais keliais, pilnais visokių netikėtumų. Tad ir „Gyvųjų šaltinių“ vasarą atidarome moteriška tema – MOTERS TAPATYBĖ VIEŠPATYJE.

Tik būdamos laisvos nuo šio modernėjančio ir žūstančio pasaulio, gyvenančios pagal Dievo mums paskirtą valią, galime būti ramios, kad sulauksime savo Gelbėtojo. O Jo nepažįstančios ateikite pas Jėzų. Jis yra čia, kad jus paguostų, neštų jūsų naštas, atleistų jums ir atnaujintų jūsų gyvenimą.

Kol gyvename šioje žemėje, tol jusime atakas, klaidinančius bandymus mus „išlaisvinti“. Tačiau svarbiausias instrumentas išsilaisvinimui iš klaidingo supratimo yra nori valia arba kitaip – širdies troškimas. Tad kviečiu nepasiduoti „modernizacijos“ vėjams, o sąmoningai kreipti savo žvilgsnį į Dievo tiesas“, – rašo pasaulio neužvaldyta krikščionė autorė.

Apie tai ir dar daugiau skaitykite mūsų žurnale!

„Gyvieji šaltiniai“ laukia jūsų  „Gerosios Naujienos centre“ Vilniuje (Pylimo g. 20-10) arba internetu: www.km.lt

lt_LTLithuanian